Hakkımızda

Teknik Konteyner, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren metal ve plastik konusunda uzman kadroya sahip olan firmamız; Metal çöp konteyneri,plastik çöp konteyneri,Geri dönüşüm kutuları, Plastik Varil,Plastik Kasa,plastik palet,tıbbi atık kutuları,iç ve dış mekan kovaları,portmanto ve askılık satışı yapmaktadır.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima; Kalite, Hizmet, Zamanın da Teslimat

Satışlarda başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Teknik Konteyner gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Teknik konteyner olarak siz değerli müşterilerimize atık depolama ve çöp kutuları konusunda hizmet vermekten gurur duymaktayız. Geniş ürün yelpazemiz (sıfır atık geri dönüşüm kutuları, plastik çöp konteynerleri ve metal çöp konteynerleri, dış mekan çöp kovaları ve iç mekan çöp kovaları, kolon küllükler) ile hızlı ve sorunsuz teslimat anlayışımızla metal ve plastik atık depolama sektörüne adını altın harflerle kazımaktadır.

Vizyonumuz

Ürün yelpazemizi atık depolama ve çöp konteynerleri konusunda olabilecek en geniş sınırlara çıkaracak olan Teknik Konteyner, son teknoloji üretim sistemleri ile ürün kalitesini artırmayı hedeflemektedir. İstanbul’un 39 ilçesine yapılan hızlı ve sorunsuz teslimatı Türkiye’nin 81 ilinde de uygulama konusunda önemli çalışmalar yapan firmamız, en kısa lojistik anlamında da rakipsiz hale gelecektir.