Teknik Konteyner 1989 yılından bu güne kadar müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başararak günümüze kalitesini özenle taşımıştır. Ürünlerin hepsi TSE kalite standartlarında üretilmektedir.

İstanbul’un 39 ilçesi olan Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine aynı gün, Türkiye’nin 81 iline ise verilen teslimat süresi içinde Teknik Konteyner olarak teslimatımızı tamamlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sıfır atık konteyner, metal çöp konteyneri ve plastik çöp konteyneri, tıbbi atık kovaları, dış mekân çöp kovaları, iç mekân çöp kovaları ve kolon küllük gibi modellerin de içinde bulunduğu geniş ürün yelpazemizi aşağıdaki vazgeçilmez standartlarımız çerçevesinde sunmaktan gurur duyarız:

Son Teknoloji Sistemlerle Üretim Yapmak
Hatasız Ürün Üretmek
Koşulsuz İade Garantisi
Hızlı Teslimat Süreci
Güvenilir Ödeme Yöntemleri
Havale/EFT/Kapıda Ödeme Seçenekleri

 

Misyonumuz

 

Teknik konteyner olarak siz değerli müşterilerimize atık depolama ve çöp kutuları konusunda hizmet vermekten gurur duymaktayız. Geniş ürün yelpazemiz (sıfır atık geri dönüşüm kutuları, plastik çöp konteynerleri ve metal çöp konteynerleri, dış mekan çöp kovaları ve iç mekan çöp kovaları, kolon küllükler) ile hızlı ve sorunsuz teslimat anlayışımızla metal ve plastik atık depolama sektörüne adını altın harflerle kazımaktadır.

 

Vizyonumuz

 

Ürün yelpazemizi atık depolama ve çöp konteynerleri konusunda olabilecek en geniş sınırlara çıkaracak olan Teknik Konteyner, son teknoloji üretim sistemleri ile ürün kalitesini artırmayı hedeflemektedir. İstanbul’un 39 ilçesine yapılan hızlı ve sorunsuz teslimatı Türkiye’nin 81 ilinde de uygulama konusunda önemli çalışmalar yapan firmamız, en kısa lojistik anlamında da rakipsiz hale gelecektir.