Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

Türkiye’nin Lider Çöp Konteyneri Üretici Firması


Teknik Konteyner, çeşitli konteyneri çeşitlerini üreten ülkemizin lider ve öncü firmalarından bir tanesidir. Sıfır atık konteynerleri, çöp konteyneri ürünleri ve çeşitli ebatlarda çöp kovaları üretim portfoyü içerisinde Yer Almaktadır.

7 / 24 Müşteri Hizmetleri Sayesinde Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Teknik Konteyner, istenilen adrese teslimat ve İstanbul içerisinde ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır. Teknik Konteyner imzası taşıyan tüm ürünler, tam destek ve garantili hizmet kapsamındadır. Sektörünün lideri ve öncüsü olmaktan gurur duyan Teknik Konteyner; çöp konteyneri konusunda geniş bir üretim ve satış portföyüne sahiptir.

Teknik Konteyner Ürün Portföyü


Çöp konteyneri üreticisi Teknik Konteyner, birbirinden farklı ebat ve ölçülerde metal, plastik Ve sıfır atık konteynerleri, iç ve dış mekan çöp Kovaları üretmektedir.

Üreticiden doğrudan hizmet alarak siz de kaliteli konteyner seçeneklerini uygun fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

Metal Çöp Konteyneri


Teknik Konteyner kalitesi ile 120 litre, 240 litre, 400 litre, 600 litre, 770 litre, 800 litre veya 1100 litre metal çöp konteyneri satın alabilirsiniz. Üreticiden tüketiciye olan ürünler sayesinde yüksek kalite, satış sonrası etkin destek ve etkili servis ağı ile Teknik Konteyner ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

A-1 kalite galvaniz saçtan üretilen ürünler; gövde ve tabanı tek saçtan yüksek mukavemet üzere dizayn edilmiş tasarımı ile uzun ömürlü olacak şekilde üretilmektedir. Gaz altı kaynak kullanılarak montajlanan Metal konteyner, aynı zamanda kaldırma kolları ile çalışan araçlar için uygun ebatta tasarlanmıştır.

Ebatları daha küçük olan metal çöp konteyneri seçeneklerinde de üretim A-1 kalite galvaniz ile gerçekleştirilmiş olup tüm montaj işlemleri gaz altı kaynak kullanılarak yapılmıştır. Teknik Konteyner tüm ürünlerinde üstün kalite ve uygun fiyatları taahhüt etmektedir.

Sıfır Atık Konteynerleri


Teknik Konteyner, sıfır atık depolama konteynerleri hizmeti de vermektedir. 80 Litre, 120 Litre, 400 Litre, 600 Litre, 770 Litre, 1100 Litre seçenekleri ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Tüm ürünler geçici atık depolama için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünler, sıfır atık projesi atık geçici depolama istasyonu alanı standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Sıfır atık depolama konteynerleri yüksek kaliteli plastik hammadde ya da A-1 kalite galvaniz saç ile üretilmektedir.

Plastik Çöp konteyneri


Teknik Konteyner, yüksek kaliteli plastik hammadde ile plastik çöp konteynerleri imal etmektedir. Her renk ve ebatta imal edilebilen plastik konteynerler, gerekli standartları taşıyan nitelikli ürünlerdir.

Çeşitli kullanım amaçları için özelleştirilmiş renk ile üretilebilen plastik çöp konteynerleri, Teknik Konteyner hizmet kalitesi ve güvencesi ile satılmaktadır. Dilediğiniz renk ve ebatta pedallı ya da pedalsız plastik çöp konteyneri Teknik Konteyner aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Teknik Konteyner, çeşitli ebatlarda özelleşmiş iç veya dış mekân çöp kovaları da üretmektedir. Lale model çift kovalı dış mekân çöp kovası, direğe monte çöp kovası, dirsekli dış mekân çöp kovası, ahşap kare dış mekân çöp kovası, lamalı ahşap dış mekân çöp kovası, dört ayaklı dış mekân çöp kovası gibi seçeneklerde üretimler gerçekleştirmektedir.

Siz de Teknik Konteyner ile metal, plastik, sıfır atık ve iç / dış mekân ürünlerini inceleyebilir e kaliteli ürünleri uygun fiyata temin edebilirsiniz.